[O1] Potrzebuję pomocy. Auto nie odpala - polećcie kogoś. Ur

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jacraz
    Classic
    • 2010
    • 34

    [O1] Potrzebuję pomocy. Auto nie odpala - polećcie kogoś. Ur

    Zamieszczone przez wkowal10
    Zamieszczone przez Awiater
    Dlatego w bagażniku czeka ML. W traskę wrzucę na dach, a tak w mieście wisegda gatow:-)
    Ale jak odłączysz triflexa a podłączysz ML to nie będzie działało radio, czy dobrze mówię ?Czy jest na to jakiś sposób?
    A to niby czemu?
    Radio CB będzie działało na ML, a radio FM będzie działało z trifcia, bo w triflexie są osobne końcówki do CB i FM.
  • condor
    Classic
    • 2009
    • 13
    • Octavia III combi (5E5)
    • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

    #2
    [O1] Potrzebuję pomocy. Auto nie odpala - polećcie kogoś. Ur

    Niestety moja skodzianka odmówiła mi dzisiaj współpracy ;( Kontrolka świecy żarowej świeci się bardzo krótko a po przekręceniu kluczyka następuje tylko jeden obrót rozrusznika i koniec. Zimny trup. Akumulator mam roczny więc ten element odpada - pewnie jakiś bezpiecznik sterowania rozruchem albo sterownik, czy cholera wie co jeszcze. Czy macie jakiś namiar na fachowca który by mógł podjechać na Ursynów i podjąć temat ? Jeśli tak to będę wdzięczny. 791-859-705.
    [/b]

    Komentarz

    • Guguś
      L&K
      S_OCP Member
      • 2008
      • 1212

      #3
      Witaj, na ulicy Syreny jest dobry warsztat, może zaholuj furkę do niego i po kłopocie.

      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz

      • ShaDe
        Ambiente
        S_OCP Member
        • 2008
        • 115

        #4
        spojrz pod kierownice do skrzynki z przekaznikami, o ile dobrze pamietam nas interesuje numer 109, wyciagnij, popraw luty, pojedz po nowy jesli pomoze ; ) mialem ten sam problem we wrzesniu
        Octavia I Elegance 1.9TDi

        Komentarz

        • hevet2
          Classic
          • 2009
          • 16

          #5
          Jak robi tylko jeden obrót to akumulator trup(doładować,pożyczyć inny) ewentualnie rozrusznik do remontu.

          Komentarz

          Pracuję...